تبلیغات
اپلنا , مرجع تخصصی اپل در ایران - معرفی توییک BetterFolders : پوشه های تو در تو ایجاد کنید

اپلنا , مرجع تخصصی اپل در ایران

نظرسنجی

کدام یک از بخش های زیر مورد توجه شماست؟

اپلنا - اگر شما یکی از کاربران مشتاق اپل هستید , فرد تا حدود خوش شانسی هستید! شما میتوانید نرم افزارها و بازی هایی را که بر روی موبایل خود نصب کرده اید را درون یک پوشه قرار دهید و این می تواند یک راحل حل بسیار مناسب جهت بخشیدن نظم و ساماندهی کردن صفحه نمایش دستگاه باشد!
گرچه شما میتوانید یک پوشه ایجاد کنید , اما نمیتوانید پوشه های تو در تو ایجاد کرد و این شاید چندان جذاب نباشد , اما در این بابت هم به هیچ وجه نگران نباشید!با استفاده از توییک BetterFolders میتوانید پوشه های تو در تو را ایجاد کرده و صفحه نمایش اصلی دیوایس خود را منظم تر از همیشه کنید.
اما این تنها مزیت این توییک فوق العاده نیست ! همان طور که اطلاع دارید سایز سنتی آیکون های موجود در پوشه ها در دستگاه های اپل 3 × 3 است , یعنی در یک پوشه فقط 9 آیکون جای می گیرد , اما با BetterFolders کاربران دارای آیپد و آیپد مینی که دارای صفحه نمایش 9.7 و 7.9 اینچ هستند می توانند پوشه هایی را ایجاد کنند که امکان پیش فرض اپل را گسترده تر می کند و می توانند 16 آیکون (4×4) را در یک پوشه جایگذاری کنند.
سازنده این توییک ManzoPower  است و این توییک اوپن سورس می باشد و کاربران که دارای آیفون و آیپد و آیپاد لمسی ستند و ios 7 در دیوایس آن ها در حال اجراست می توانند این توییک فوق العاده را در سیدیا و سورس BigBoss  به صورت رایگان دانلود کنند.

کلیه حقوق این سایت محفوظ است. طراح قالب: ـنقـاش