تبلیغات
اپلنا , مرجع تخصصی اپل در ایران - بررسی توییک جدید Eclipse / عکس

اپلنا , مرجع تخصصی اپل در ایران

نظرسنجی

کدام یک از بخش های زیر مورد توجه شماست؟


http://www.img.ir/kxCc.png

اپلنا - در این مطلب قصد داریم که توییک منحصر به فرد Eclipse را به شما معرفی کنیم.
این توییک که توسط فردی به نام Guillermo Morán توسعه داده شده است , به زودی وارد سیدیا خواهد شد و این قابلیت را دارد که بتواند کاربران زیادی را به سمت و سوی خود سوق دهد.
با این حال در این مطلب پیش نمایش های این توییک را برای شما اماده کرده ایم. این توییک تمامی UIهای ios 7 را به رنگ تیره در می اورد و به کاربران کمک می کند که در شب نگران بینایی خود و یا رابط کاربری سفید رنگ آی او اس 7 نباشند.
Eclipse تمامی پنل های تنظیمات , قسمت پیام , قسمت تماس , اپ استور , دفترچه یادداشت , یا اوری ها و ... را تغییر می دهد و فضایی مناسب و آسان را جهت کار کردن با دیوایس خود در هنگام شب برای شما پدید می آورد.

در قسمت تنظیمات نیز پنل جداگانه برای توییک در نظر گرفته شده است که دارای تنظیمات خاص خود است و می توان رنگ متن ها و قسمت های برجسته را از آبی به نارنجی تغییر دهید و مطابق میل خود آن را تنظیم کنید.
گرچه این توییک برخی از دستگاه های اپل را ساپورت نمی کند اما توسعه دهنده قول داده است که در روزهای آینده این کاستی را جبران کند . هم چنین قرار است در ورژن های بعدی قسمتی در نظر گرفته شود تا نرم افزارهایی را که میل ندارید به رنگ تیره در آیند را غیر فعال کنید.
Eclipse به زودی از طریق سیدیا و با قسمت 0.99$ در دسترس خواهد بود. پشتیبانی از دستگاه های ARM64  و iPhone 5S از دیگر ویژگی های این توییک است.


http://www.img.ir/WwCc.png
http://www.img.ir/VwCc.png
http://www.img.ir/XwCc.png
http://www.img.ir/YwCc.png
http://www.img.ir/ZwCc.png
http://www.img.ir/bxCc.png
http://www.img.ir/cxCc.png
http://www.img.ir/dxCc.png
http://www.img.ir/fxCc.png
http://www.img.ir/gxCc.png
http://www.img.ir/hxCc.png

منبع : iclarified  ترجمه : اپلنا
کلیه حقوق این سایت محفوظ است. طراح قالب: ـنقـاش