تبلیغات
اپلنا , مرجع تخصصی اپل در ایران - دانلود بازی هیجان انگیز و اعتیادآور Flappy Bird

اپلنا , مرجع تخصصی اپل در ایران

نظرسنجی

کدام یک از بخش های زیر مورد توجه شماست؟اپلنا - بازی استثنایی و هیجان انگیز Flappy Bird پس از ورود به اپ استور و در عرض چند روز تمامی کاربران اپ استور را به سمت خود جلب کرد.
این بازی در عرض چند هفته ای که در اپ استور قرار داشت  , توانست خیلی سریع به جمع برترین بازی های تاریخ اپ استور بپیوندد و رکوردی بی نظیر را از خود بر جای بگذارد . 
در این روزها کمتر کسی پیدا می شود که این بازی کم حجم و ساده در عین حال جذاب را بر روی دستگاه خود نصب نکرده باشد.
این بازی درآمد هنگفتی را برای سازنده و توسعه دهنده این بازی  (معادل 50هزاردلار در روز!) به ارمغان آورد , اما دیری نپایید که به علت اعتیادآور بودن , سازنده بازی تصمیم گرفت که این بازی را در اپ استور حذف کند.
پس از حذف Flappy Bird شاهد سیل عظیمی از بازی ها در چنین سبکی بودیم که تا حدودی در این راه موفق نبودند و نتوانستند به خوبی جای Flappy Bird  را پر کنند.
بنابراین امروز در اپلنا بر آن شدیم که این بازی کم حجم و زیبا را برای شما آماده کنیم. فقط قبل از بازی کردن از آزاد بودن وقت خود اطمینان حاصل کنید و اگر قصد انجام کاری را دارید ابتدا ان را انجام دهید و سپس به بازی بپردازید!

نحوه بازی :
  • به صفحه دستگاه به ارامی ضربه بزنید
  • پرنده داستان ما شروع به پرواز کردن می کند.
  • در هنگام پرواز لوله هایی مانع پیشروی او می شوند که شما باید با هدایت پرنده ( ضربات متعدد به صفحه دستگاه) از برخورد او با لوله ها جلوگیری کنید.
  • - هر چقدر که تعداد لوله ای پبیشتری را رد و پشت سر بگذارید مدال هایی از قبیل : برنز، نقره، طلا (سخت)، پلاتینیوم (بسیار سخت)  به شما تعلق می گیرد. پسورد : ندارد
 سایز : 2 مگابایت
 سازگار با :  iPhone, iPad, and iPod touch
 منبع : اپلنا
کلیه حقوق این سایت محفوظ است. طراح قالب: ـنقـاش