تبلیغات
اپلنا , مرجع تخصصی اپل در ایران - به بهانه چهارمین سال درگذشت استیو جابز : مظهر نوآوری و خلاقیت در جهان

اپلنا , مرجع تخصصی اپل در ایران

نظرسنجی

کدام یک از بخش های زیر مورد توجه شماست؟اپلنا - به بهانه چهارمین سالگرد درگذشت استیوجابز مدیرعامل و لیدر فقید شرکت اپل , تیم کوک مدیر فعلی این کمپانی مشهور آمریکایی ایمیلی را به کاربران این شرکت ارسال کرد.

شرح ایمیل :

امروز چهارمین سال درگذشت استیو است . چهار سال پیش در چنین روزی جهان یک فرد رویایی را از دست داد.
ما در اپل یک رهبر و یک مربی واقعی و از همه مهم تر یک دوست عزیز را از دست دادیم.
استیو فردی درخشان بود و اولویت ها و زندگی ساده ای در پیش گرفته بود. او بیشتر از همه خانواده اش را دوست داشت و بعد از آن اپل و سپس مردم و نزدیکانی که با او در ارتباط بودند.
اکثر افرادی که در اپل کار کرده اند به نیکی از او یاد می کنند , چون او واقعا عاشق کارش بود و انچه را که یاد میگرفت به دیگران یاد میداد و به آن ها یاداوری میکرد.
اما من باید در مورد میراث استیو با شما صحبت کنم : اگر ما به دقت به اطراف خود نگاه میبینیم که او مظهر نوآوری و خلاقیت در جهان بود.بزرگترین محصولات روی زمین , محبوبترین مشتریان و صد البته توانمندسازی و هوشمند کردن میلیون ها نفر در سراسر جهان , افزایش دستاوردهای تکنولوژی و تزریق لذت وهیجان به تکنولوژی می توانند جز برترین دستاوردها و آثار به جا مانده از استیو باشند.
شرکتی که او به تنهایی بنا کرد با عزمی شدید در پی تغییر دادن جهان بود و در این امر استیو بسیار موفق بود.
او در سال های پایانی به من گفت : امیدوارم که تا حدی زنده بمانم و عمر داشته باشم که بتوانم شکوفایی و پیشرفت فرزندانم و سایر کودکان دنیا را ببینم. او به کودکان و همنشینی با آنها علاقه زیادی داشت به حدی که در اکثر روزهای تابستان دخترش را به 
دفتر کارش می برد.نوشته ها و نقاشی هایی که دخترش برای او کشیده است را همچنان می توان بر روی وایت بردی که در دفتر کار استیو وجود دارد مشاهده کرد.
اگر هنوز شما استیو  را نشناخته اید و تمایل داید که در باره او به چیزهای بیشتری دست پیدا کنید , پیشنهاد میکنم که خاطرات چند تن از همکاران من را که سابقه همنشینی با استیو داشته اند را در AppleWeb مطالعه کنید.

با تشکر
تیم کوک

کلیه حقوق این سایت محفوظ است. طراح قالب: ـنقـاش